معرفی و تاریخچه

صندوق قرض الحسنه درودگران قم، در سال 1387، با همت والای جمعی از خیران و دلسوزان صنف درودگران استان قم، در راستای توسعه و ترویج سنت نیکوی قرض الحسنه و رفع خلاء نیاز به مجموعه ای کلان و تشکیلاتی برای رفع نیاز به پشتوانه مالی برای فعالان صنف درودگران و سایر افراد نیازمند مرتبط، تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود و در تاریخ اول بهمن 1381 با تلاش اعضاء محترم هیئت مدیره در قالب موسسه قرض الحسنه با شماره 212 به ثبت رسید و این مسیر با لطف حضرت احدیت تا کنون به مدت 18 سال ادامه پیدا کرده و امروزه بحمدالله قابلیت، اعتبار و شانیت صنف درودگران را دارد.

توجه به دیگر نیازهای صنف، همواره مورد اهتمام و توجه هیئت مدیره بوده که از جمله آن ها میتوان به وصول چک انواع بانک ها و انتقال وجه از حساب های صندوق به حساب همه بانک های سراسر کشور اشاره نمود. لذا تدابیری اندیشیده شد که وصول چک ها به صورت رایگان و بدون دریافت کارمزد انجام شده و واریز وجه به حساب بانکی مشتریان، به صورت متمرکز  و از طریق خدمات الکترونیک و اینترنتی در موسسه انجام شود، تا موسسه بتواند خدمات بهتری را بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان، به اعضاء و خیرین امر قرض الحسنه ارائه نماید.

در حال حاضر، موسسه قرض الحسنه درودگران، علاوه بر پرداخت وام های بدون بهره که افتخاری بزرگ برای موسسه می باشد، توجه به رفع نیاز خانواده های ضعیف و نیازمند و امر ازدواج و تامین مسکن اقشار آسیب پذیر صنف و غیر صنف، را جزء اهداف جدانشدنی فعالیت های خود قرار داده و به آن توجه جدی دارد.

امید آن داریم، با توجه به دستورات ائمه معصومین علیهم السلام و اهمیت موسسات قرض الحسنه شاهد همیاری و همدلی همه عزیزان صنف و خیرین در جهت رشد و توفیق موسسه قرض الحسنه درودگران در تمامی عرصه ها باشیم.

ان شاء الله تعالی

اهداف و برنامه ها

 

  • ترویج سنت  قرض الحسنه
  • ترویج و توسعه فرهنگ بانکداری اسلامی
  • اعطای تسهیلات قرض الحسنه بدون سود (با کارمزد حداکثر 2درصد)
  • رفع کلیه نیازهای خدمات بانکی مشتریان (وصول چک، pos، انتقالات و ...)
  • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری
  • تکمیل و ترویج خدمات الکترونیک، در راستای تکریم ارباب رجوع
  • مشارکت در امور خیریه و عام المنفعه و اعطای وام به نیازمندان
پیام مدیرعامل

با سلام و احترام و عرض سپاس بابت همراهی صمیمانه و دلسوزانه یکایک شما مشتریان عزیز و همکاران ارجمند موسسه قرض الحسنه درودگران، خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان، با همت و همکاری شما خوبان توانستیم، سالیانی که گذشت قدم های موثر و موفقی در راستای توسعه و پیشرفت فرهنگ قرض الحسنه در شهر کریمه اهل بیت علیهم السلام برداریم و امیدواریم با دوام این همراهی و توسعه و تقویت تلاش ها و توانمندی های صندوق، شاهد دست یابی به موفقیت های بزرگتر و جایگاه والاتری در ترویج فرهنگ قرض الحسنه و خدمت رسانی به شما همراهان گرامی باشیم.

جای آن دارد یاد و خاطره بنیان گذاران موسسه آقایان مرحوم حاج رضا حیدرزاده، حاج علی اکبر کرمی، حاج سید مهدی موسوی و حاج غلامعلی شیخ حسنی را گرامی بداریم.

پیروز و سربلند باشید

حسین حیرت

تماس باما

مدیرعامل: جناب آقای حاج حسین حیرت

رایانامه : info@qcpc.ir

نشانی: قم- بلوار شهید دل آذر- نبش میدان ولیعصر

تلفن: 3301-025

تلفن : 37229797-37229666-025

نمابر: 3۷۲۲۹۶۶۶-025

تلفن بانک: 37208243 -025

کد پستی : 3714194318

درودگران

موسسه قرض الحسنه

نام کاربری
رمز عبور
نکات امنیتی

پیگیری پرداخت های قبلی

شماره پیگیری بانک
جستجو
شماره حساب/ وام
مبلغ
ریال
توضیحات
درگاه پرداخت
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
ادامه

شناسه پرداخت

راهنمای عملیات
شماره حساب/ وام
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
نمایش
نکات امنیتی
درخواست نام کاربری و رمز عبور
کد ملی
تلفن همراه
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
بستن