معرفی و تاریخچه

صندوق قرض الحسنه درودگران قم، در سال 1378، با همت والای جمعی از خیران و دلسوزان صنف درودگران استان قم، در راستای توسعه و ترویج سنت نیکوی قرض الحسنه و رفع خلاء نیاز به مجموعه ای کلان و تشکیلاتی برای رفع نیاز به پشتوانه مالی برای فعالان صنف درودگران و سایر افراد نیازمند مرتبط، تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1380 با تلاش اعضاء محترم هیئت مدیره در قالب موسسه قرض الحسنه با شماره 212 به ثبت رسید و این مسیر با لطف حضرت احدیت تا کنون به مدت 24 سال ادامه پیدا کرده و امروزه بحمدالله قابلیت، اعتبار و شانیت صنف درودگران را دارد.

موسسه قرض الحسنه درودگران، علاوه بر پرداخت وام های بدون بهره که افتخاری بزرگ برای موسسه می باشد، توجه به رفع نیاز خانواده های ضعیف و نیازمند و امر ازدواج و تامین مسکن اقشار آسیب پذیر صنف و غیر صنف، را جزء اهداف جدانشدنی فعالیت های خود قرار داده و به آن توجه جدی دارد.

توجه به دیگر نیازهای صنف، همواره مورد اهتمام و توجه هیئت مدیره بوده که از جمله آن ها میتوان به وصول چک انواع بانک ها و انتقال وجه از حساب های صندوق به حساب همه بانک های سراسر کشور اشاره نمود. لذا تدابیری اندیشیده شد که وصول چک ها به صورت رایگان و بدون دریافت کارمزد انجام شده و واریز وجه به حساب بانکی مشتریان، به صورت متمرکز  و از طریق خدمات الکترونیک و اینترنتی در موسسه انجام شود، تا موسسه بتواند خدمات بهتری را بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان، به اعضاء و خیرین امر قرض الحسنه ارائه نماید.

امید آن داریم، با توجه به دستورات ائمه معصومین علیهم السلام و اهمیت موسسات قرض الحسنه شاهد همیاری و همدلی همه عزیزان صنف و خیرین در جهت رشد و توفیق موسسه قرض الحسنه درودگران در تمامی عرصه ها باشیم.

 

اهداف و برنامه ها

 

  • ترویج سنت  قرض الحسنه
  • ترویج و توسعه فرهنگ بانکداری اسلامی
  • اعطای تسهیلات قرض الحسنه بدون سود (با کارمزد حداکثر 2درصد)
  • رفع کلیه نیازهای خدمات بانکی مشتریان (وصول چک، pos، انتقالات و ...)
  • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری
  • تکمیل و ترویج خدمات الکترونیک، در راستای تکریم ارباب رجوع
  • مشارکت در امور خیریه و عام المنفعه و اعطای وام به نیازمندان
پیام مدیرعامل

با سلام و احترام و عرض سپاس بابت همراهی صمیمانه و دلسوزانه یکایک شما مشتریان عزیز و همکاران ارجمند موسسه قرض الحسنه درودگران، خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان، با همت و همکاری شما خوبان توانستیم، سالیانی که گذشت قدم های موثر و موفقی در راستای توسعه و پیشرفت فرهنگ قرض الحسنه در شهر کریمه اهل بیت علیهم السلام برداریم و امیدواریم با دوام این همراهی و توسعه و تقویت تلاش ها و توانمندی های صندوق، شاهد دست یابی به موفقیت های بزرگتر و جایگاه والاتری در ترویج فرهنگ قرض الحسنه و خدمت رسانی به شما همراهان گرامی باشیم.

جای آن دارد یاد و خاطره بنیان گذاران موسسه آقایان مرحوم حاج رضا حیدرزاده، حاج علی اکبر کرمی، حاج سید مهدی موسوی و حاج غلامعلی شیخ حسنی را گرامی بداریم.

پیروز و سربلند باشید

حسین حیرت

تماس باما

مدیرعامل: جناب آقای حاج حسین حیرت

رایانامه : info@qcpc.ir - کانال ایتای موسسه قرض الحسنه درودگران

نشانی: قم- بلوار شهید دل آذر- نبش میدان ولیعصر

تلفن: 3301-025

تلفن : 37229797-37229666-025

نمابر: 3۷۲۲۹۶۶۶-025

تلفن بانک: 37208243 -025

کد پستی : 3714194318

درودگران

موسسه قرض الحسنه

نام کاربری
رمز عبور
نکات امنیتی

پیگیری پرداخت های قبلی

شماره پیگیری بانک
جستجو
شماره حساب/ وام
مبلغ
ریال
توضیحات
درگاه پرداخت
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
ادامه

شناسه پرداخت

راهنمای عملیات
شماره حساب/ وام
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
نمایش
نکات امنیتی
درخواست نام کاربری و رمز عبور
کد ملی
تلفن همراه
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
بستن